ul. Zakładowa 1150-231 Wrocław
A A
Aa Aa
71 322 62 83 wco@wco.com.pl rejestracja on-line

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 800 - 1900 sobota: 900 -1400

Aktualności

starsze aktualności

Oferta

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

...

więcej

Plastyka powiek

Plastyka powiek

Ciężkie, opadające powieki, nadmiar skóry i tłuszczu pod oczami sprawia, że pacjent wygląda na coraz bardziej zmęczonego i starszego. Takie zaczyna być również jego samopoczucie.

więcej

O nas

Wrocławskie Centrum Okulistyczne to nowoczesna, doskonale wyposażona specjalistyczna placówka szpitalna, która mieści się w północnej części Wrocławia przy ul. Zakładowej 11. Wrocławskie Centrum Okulistyczne oferuje swoim pacjentom kompleksową opiekę okulistyczną w zakresie profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia zachowawczego i operacyjnego.

Dla większości z nas wygląd stanowi ważna zaletę w życiu prywatnym i zawodowym. Oczy i ich najbliższa okolica ma bardzo duży wpływ na wyraz całej twarzy, w największym stopniu informują innych o naszym wieku czy stanie zdrowia. Poprzez poczucie atrakcyjności realnie zwiększają się nasze szanse na osiągnięcie sukcesu. Operacje plastyczne powiek przeprowadzane są jednak nie tylko z przyczyn kosmetycznych mających na celu poprawę wyglądu Pacjenta, ale niekiedy są niezbędne dla polepszenia funkcji powiek. 

Rozumiejąc potrzeby i pacjentów i spełniając ich oczekiwania stworzyliśmy klinikę okulistyki estetycznej, w której dodatkowo pomagamy pacjentom osiągnąć piękny wygląd. 

Pacjent oddając się w ręce doświadczonych lekarzy specjalistów okulistyki, którzy stale śledzą trendy w dziedzinie medycyny estetycznej, ma pewność, że oddaje swoje zdrowie i urodę w dobre ręce.

To pierwsze takie miejsce na mapie Wrocławia, gdzie holistycznie pochodzimy do zdrowia i urody.  
 

ul. Zakładowa 11 50-231 Wrocław
71 322 62 83 rejestracja on-line wco@wco.com.pl

Dojazd

Komunikacja miejska od ul. Trzebnickiej:

Komunikacja miejska od ul. Jedności Narodowej:

Parking

Wrocławskie Centrum Okulistyczne oferuje swoim pacjentom bezpłatny parking bezpośrednio przed lokalem.

Zaraz za parkingiem jest zjazd do parkingu podziemnego, parking jest dostępny godzinowo – należy podjechać do bramy parkingu a ta się otworzy.

Po drugiej stronie ulicy dostępny jest również duży parking centrum handlowego E'Leclerc.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ZAMKNIJ ]