ul. Zakładowa 1150-231 Wrocław
A A
Aa Aa
71 322 62 83 wco@wco.com.pl rejestracja on-line
Medycyna estetyczna

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 800 - 1900 sobota: 900 -1400

Medycyna estetyczna

Start » Medycyna estetyczna

Modelowanie kształtu twarzy, ust i okolic oczu (botoks i kwas hialuronowy).

Wraz z upływem lat skóra traci elastyczność i jędrność, co spowodowane jest stopniowym osłabieniem aktywności fibroblastów, włókien kolagenowych i elastynowych. Starzenie skóry zaczyna się już po 25 roku życia i znacznie przyspiesza po 30 roku życia. Pojawiają się pierwsze zmarszczki. Początkowo widoczne są linie miedzy nosem i ustami, dookoła oczu i na czole tzw. zmarszczki mimiczne. Z czasem zmiany skórne się nasilają przez coraz słabsze możliwości zatrzymania wody w skórze, a także przez przewlekłe narażenie na promieniowanie UV oraz wolne rodniki.
Gdy upływ czasu powoduje, ze przestajemy się czuć komfortowo, medycyna estetyczna wychodzi nam na przeciw. Odpowiednio dobrane zabiegi są w stanie odmłodzić skórę twarzy, zniwelować zmarszczki, wyrzeźbić kontur, poprawić jej kondycję. Poprawa niedoskonałości musi być efektywna, ale nie powinna przesadnie przerysowywać wizerunku.

Nasi lekarze posiadają bogate doświadczenie oraz pracują na sprawdzonych, najlepszej jakości preparatach co gwarantuje świetny efekt i bezpieczeństwo.

Osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa

Zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej połączony z zabiegiem osocza bogatopłytkowego daje niesamowite rezultaty! Obie substancje pozyskiwane są z krwii pacjenta, a różnią się jedynie procesem wirowania. Jest on zdecydowanie wolniejszy w przypadku fibryny bogatopłytkowej, dlatego ma ona nieco inne właściwości. Dzięki czemu efekty odmładzania skóry są nie tylko bardziej widoczne, ale również dłużej się utrzymują.
ul. Zakładowa 11 50-231 Wrocław
71 322 62 83 rejestracja on-line wco@wco.com.pl

Dojazd

Komunikacja miejska od ul. Trzebnickiej:

Komunikacja miejska od ul. Jedności Narodowej:

Parking

Wrocławskie Centrum Okulistyczne oferuje swoim pacjentom bezpłatny parking bezpośrednio przed lokalem.

Zaraz za parkingiem jest zjazd do parkingu podziemnego, parking jest dostępny godzinowo – należy podjechać do bramy parkingu a ta się otworzy.

Po drugiej stronie ulicy dostępny jest również duży parking centrum handlowego E'Leclerc.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ZAMKNIJ ]