ul. Zakładowa 1150-231 Wrocław
A A
Aa Aa
71 322 62 83 wco@wco.com.pl rejestracja on-line
Plastyka powiek

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 800 - 1900 sobota: 900 -1400

Plastyka powiek

Start » Plastyka powiek

Ciężkie, opadające powieki, nadmiar skóry i tłuszczu pod oczami sprawia, że pacjent wygląda na coraz bardziej zmęczonego i starszego. Takie zaczyna być również jego samopoczucie.

Zabiegi korekcji chirurgicznej powiek górnych i dolnych pozwalają na zlikwidowanie oznak starzenia się, wrażenia ciężkości powiek i „worków” pod oczami. Zabiegi mogą również być przeprowadzane u osób młodych, dla których kształt i rozmiar jest powiek jest niezadowalający.

Specjalista mikrochirurg okulista z naszej Kiniki posiada szeroką wiedzę i doświadczenie kliniczne w zakresie odpowiedniej korekcji opadających powiek tak aby efekt zabiegu był jak najbardziej pożądany. 

Jak przebiega zabieg?

Istotą zabiegu jest chirurgiczne wycięcie nadmiaru tkanki o kształcie księżycowatym. Cięcie prowadzone jest w naturalnych fałdach skóry, zszywane delikatnymi szwami i po zagojeniu nie zostawia widocznej blizny.
W przypadku nadmiaru skóry pod oczami, przeprowadzamy również zabieg korygujący dolne powieki. Jest to również zabieg chirurgiczny mający na celu zmniejszenie ilości tkanki powieki dolnej. Delikatne szwy pozwalają na uniknięcie rozległych blizn. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a Pacjent po zabiegu wraca do domu.

Zabieg sprawia, że oczy nabierają młodzieńczego wyglądu, a Pacjent czuje się młodszy zdrowszy i piękniejszy.
ul. Zakładowa 11 50-231 Wrocław
71 322 62 83 rejestracja on-line wco@wco.com.pl

Dojazd

Komunikacja miejska od ul. Trzebnickiej:

Komunikacja miejska od ul. Jedności Narodowej:

Parking

Wrocławskie Centrum Okulistyczne oferuje swoim pacjentom bezpłatny parking bezpośrednio przed lokalem.

Zaraz za parkingiem jest zjazd do parkingu podziemnego, parking jest dostępny godzinowo – należy podjechać do bramy parkingu a ta się otworzy.

Po drugiej stronie ulicy dostępny jest również duży parking centrum handlowego E'Leclerc.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [ ZAMKNIJ ]